Menu

Zapowiedź Moto Show w Krakowie 2016

Już za 15 dni odbędzie się Moto Show w Krakowie. Jest to największe wydarzenie motoryzacyjne na południu Polski. W takim razie nie można tego przegapić! Jesteście gotowi na Moto show w Krakowie, bo Drivestyle tak, i zaprasza w dniach 21-22 Maja na targi motoryzacyjne, które odbędą się w Expo Kraków. Zastanawiacie się co tam będzie? Na Moto Show w Krakowie będzie można zobaczyć cztery strefy ekspozycji pierwszą „Tematyczny Salon Samochodowy” czyli premiery najlepszych marek oraz prezentacje samochodów. Kolejną drugą strefą będzie „Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów” na której będą przedstawione produkty i usługi pozwalające udoskonalać i zmieniać samochody na jeszcze lepsze. W trzeciej strefie „Motosport Show w Krakowie” będzie można spotkać gwiazdy związane z motoryzacją, zespoły rajdowe i wyścigowe. Czwarta strefa to „14. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon” zobaczycie tam wiele tuningowanych samochodów oraz amerykańskich klasyków, czyli Muscle Car, znajdą się również części i akcesoria tuningowe oraz Car Audio. Po więcej informacji na temat Moto Show w Krakowie zapraszam do odwiedzenia strony internetowej i polubienia oficjalnego fan page oraz wzięcia udziału w wydarzeniu, wszystkie linki pod spodem:

http://www.motoshow.krakow.pl/
https://www.facebook.com/motoshowwkrakowie/
https://www.facebook.com/events/1592411934323726/


#moto #show #w #krakowie #motoshowwkrakowie #gotowinamotoshow #expo #krakow #salon #samochodowy #wyposaznieni #pielegnacja # samochodu #tuning # musclecar #drivestyle #drivstyl

Niestety nie ma jeszcze komentarza.

Skomentuj

O nas

Drivestyle.pl to strona poświęcona motoryzacji, każdy odnajdzie tu coś dla siebie – bieżące wiadomości i felietony o samochodach jak i o stylu życia pasjonata motoryzacji. Wideo relacje, testy samochodów i o wile więcej a wszystko to przepełnione dużą dawką humoru!

Facebook